W życiu zawodowym przez kilka godzin dziennie jestem nauczycielem wychowania fizycznego, natomiast prywatnie nieprzerwanie od kilkunastu lat jestem potulnym mężem i rozbrykanym ojcem. Dzieci staram się zarażać nieustanną potrzebą ruchu, otwartością na wszystko co nowe, entuzjazmem i uśmiechem. Moja fascynacja ruchem popycha mnie do odkrywania i poznawania nowych form spędzania wolnego czasu. Uwielbiam taniec i podróże, imponują mi ludzie, którzy potrafią realizować swoje marzenia, a w szczególności ci, którzy mają te najbardziej zwariowane.

Zamknij

Jestem absolwentem AWF w Warszawie. Sport jest moją pasją. Zainteresowania sportowe oraz zdobyte doświadczenie łączę z powodzeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, ratownik WOPR, nauczyciel WF oraz trener piłki nożnej. Mam doświadczenie w pracy z przedszkolakami. Rozwaga i wewnętrzny spokój to moje atuty. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Potrafię zaszczepić bakcyla ruchu zabieganym i zapracowanym🙂. Uznaje sport w każdym wydaniu. Moim hobby to Freestyle Football, czyli wykonywanie ekstremalnych sztuczek z piłką.

Zamknij

Jestem trenerem personalnym oraz trenerem Crossfit od 4 lat. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem poprzez piłkę nożną, biegi przełajowe, judo, zapasy, pływanie, gry zespołowe, a obecnie Crossfit i gimnastykę. Jeśli tak można powiedzieć, to jestem pozytywnie uzależniony od ruchu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zbieram od kilku lat jako instruktor na obozach młodzieżowych oraz na zajęciach z …….. przedszkolakami. W skrócie FAJNY GOŚĆ ZE MNIE 

Zamknij

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z zawodu, a z potrzeby serca i wielkiego zamiłowania trenerem kreatywności i twórczego myślenia. To, co robię na co dzień z dziećmi można opisać w kilku słowach, natomiast działania te pozostają widoczne w sercach mych wychowanków przez lata. W pracy z dziećmi najczęściej: inspiruję, zmuszam do wysiłku kreatywnego, pełnego zabawy i ekspresji twórczej, do zaangażowania, puszczenia wodzy wyobraźni i przeniesienia się w świat, w którym można znaleźć nie jedną, ale kilka odpowiedzi na oczywiste pytania, nie jedną, ale wiele funkcji przedmiotu codziennego użytku. Wiadomo, że każde dziecko posiada tę zdolność, która przez laty niestety zanika. Ja staram się wypracować takie metody i sztuczki, by dzieci były kreatywne przez całe lata, a umiejętność tę wykorzystywały w każdym momencie swego życia.

Zamknij

Dorota uczy na obozach tańca, pełna uśmiechu :) 
Wszystkich wokół zaraża pozytywnym nastawieniem i nie ma bata by ktoś przy niej miał zły humor :) 
 
 
Od czasu do czasu możecie Ją  zobaczyć w Pytanie na śniadanie :)

Zamknij

Absolwent Akademi Wychowanie Fizycznego w Warszawie. Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i wychowawca klasy. Przez całe życie na sportowo: akrobatyka sportowa,  lekkoatletyka, futbol amerykański/
flagowy, sporty zimowe/letnie - wszystko co związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną :) Prywatnie miłośnik książek, puzzli i gier planszowych. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia -  uwaga, bo bardzo szybko zarażam tym dzieci 🙂

Zamknij

Niepoprawna humanistka, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z głową nieco w chmurach. Sercem i podejściem pedagog burzący wszelkie ograniczenia. Pracując z dziećmi, zarażamy się wzajemnie pozytywną energią, poszerzamy swoją wyobraźnię i bawimy się na całego. Najbardziej w pracy z dziećmi lubię trudne pytania i nieoczywiste odpowiedzi😉Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona, mama Hani i Michała. Miłośniczka wędrówek, jazdy na rowerze, książek, owoców i… ciastek 😉

Zamknij

Nasz Zespół

Tomasz Zieliński

Kierownik

Mateusz Więcek

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Mateusz Zajączkowski

Wychowawca
CrossFit

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Joanna Chochlewicz

Wychowawca
Zajęcia artystyczne i kreatywne

Dorota Jastrzębska-Sabała

Wychowawca
Taniec

Damian Tarnowski

Wychowawca
Rugby

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Malwina Antoniak

Wychowawca
Zajęcia artystyczne

Przemek Perech

Wychowawca
Piłka Nożna i Street Soccer

--Kadra 2021--

MISJA

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”

Nic nie sprawia nam większej przyjemności jak wykorzystywanie niespożytych pokładów energii naszych obozowiczów. Dzięki dobrze przemyślanym, bezpiecznym i dopasowanym do indywidualnych predyspozycji dzieci programom, staramy się wyzwalać pozytywne emocje w naszych podopiecznych, które są bazą i towarzyszą nam stale – zarówno w trakcie wszelkich aktywności ruchowych na powietrzu, jak i zajęć świetlicowych. Stawiamy na rozwój kreatywności i umiejętności współpracy, więc efektywnie pobudzamy do aktywności zarówno umysły, jak i ciała naszych podopiecznych. Wierzymy, że udział w naszych obozach dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych wspomnień i pozwoli zawrzeć przyjaźnie na długie lata.

To My

Historia

2012, Maj - Firma Smile-Camp powstała w roku 2012 pod nazwą Zielu-Camp. Działalność zainaugurowaliśmy obozem w ośrodku „Wawrzkowizna” k/Bełchatowa, w którym wzięło udział 17 chłopców. W trakcie obozu obejrzeliśmy wspólnie Finał Euro 2012.

2013 - Pierwszy zimowy obóz rodzinny w Czarnej Górze w czasie ferii i letni obóz w ośrodku „Żabinka” w Kruklankach k/Giżycka.

2014 - Rodzinny obóz zimowy w Małe Ciche w DW „Tatry”, zmiana nazwy na Sun-Camp i letni obóz w ośrodku „Pod Lipami” w Lidzbarku Welskim.

2015 - Rodzinny obóz sportowo-rekreacyjny w Krynicy Zdrój w OSW „Galicya”, zmiana nazwy na Smile-Camp (z pewnością ostatnia zmiana) i letni obóz sportowo – rekreacyjny w ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze. Kolejny raz pobity rekord frekwencji – 67 uczestników na letnim obozie.

--Pierwszy Obóz - Wawrzkowizna 2012--

2016 - Obóz sportowo – rekreacyjny w ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze, super warunki, mnóstwo atrakcji, słabiutka pogoda, piękne wspomnienia. Było z nami 91 dzieciaków !!! Wyjazd do Wioski Świętego Mikołaja – było z Nami ponad 150 dzieciaczków!

2017 - Obóz w ośrodku „Knieja”, gdzie pojechaliśmy w 80 osób, aby bawić się w czasie wakacji! Następnie kolejny letni Obóz w ośrodku „Gwarek”, gdzie było nas ponad 100 osób. Wakacje pełną parą i mnóstwo atrakcji.

2018 - Dwa fantastyczne obozy – Kotlina Kłodzka i ośr. „Górski Poranek” , to był nasz debiut w tym świetnym miejscu z grupą 65 dzieciaków oraz ponownie ruszyliśmy do „Gwarka” z piękną 56 – osobową ekipą. Moc wspomnień !!!

2019 - Wróciliśmy do „Górskiego Poranka” z rozentuzjazmowaną grupką 103 dzieciaków. Świetne wycieczki, nowe tematy, super czas 🙂

--Gwarek 2016--

2020 - Rok inny od wszystkich poprzednich, z zaplanowanych 3 wyjazdów do skutku doszedł tylko jeden, ale za to z piękna pogodą i na przekór wirusowi, w 100% w zdrowiu. 53 uśmiechnięte buziaki biegały z nami po ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze.

2021 - Wyjazd z kategorii LUX !!! Super pogoda, świetna kadra, prawie 140 rozbrykanych dzieciaków, mnóstwo kolorowych przeżyć. Niezapomniany jubileuszowy (stuknęło nam 10 lat !!!) obóz w Pieckach.

2022 - Dwa fantastyczne turnusy w ośrodku Górski Poranek, wycieczki w góry, ewolucje na wodnej trampolinie, latające we wszystkich kierunkach kolorowe frisbee, proszki Holi, tańce, akrobatyka i piłkarski freestyle. I najcenniejsze - szeroki uśmiech szczęśliwych uczestników.

2023 - Powrót na Mazury, tym razem ośrodek Ostrów Pieckowski w Pieckach. Prawie 200 dzieciaków na dwóch turnusach, nowe, kolorowe logo i nowe twarze wśród wychowawców. Wszystkie nowinki wynęły na to, że było jeszcze bardziej radośnie i wesoło :-)

--Safari -Obóz Piecki 2021 --

Założyciel Smile Camp

 

Cześć, to ja, Tomasz Zieliński, absolwent warszawskiej AWF, trener, nauczyciel  w jednej z warszawaskich szkół, fan życia i ciekawych doświadczeń.

Staram się zarażać wszystkie dzieci nieustanną potrzebą ruchu, otwarciem na to co nowe, entuzjazmem i uśmiechem. Moja fascynacja ruchem popycha mnie do odkrywania i poznawania nowych form spędzania wolnego czasu. Oprócz kwalifikacji trenerskich z piłki nożnej, jestem również: pilotem wycieczek, instruktorem tenisa ziemnego, narciarstwa zjazdowego oraz speedmintona, posiadam również patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Uwielbiam taniec, podróże i podziwiam wszystkich instrumentalistów. Na moich obozach najważniejsze są przeżycia i związane z nimi emocje uczestników, które staram się wyzwalać poprzez odpowiednio dobrane programy obfitujące w różnorodne atrakcje. Wierzę, że spędzony ze mną i moimi współpracownikami czas zaszczepi w dzieciakach potrzebę ruchu i uwolni góry radość z podejmowanych wyzwań.

--Tomasz Zieliński 2020--

To Ja

+ 48 501 159 890

Krótko o nas

 

Zabawa to nasze drugie imię. Uśmiech od ucha do ucha tylko z Smile - Camp. Zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne. U nas poznasz kolegów na lata.  Świetna zabawa połączona z nauką i znajdowaniem nowych pasji - to wszystko sprawia, że nasze obozy wyróżniają się z tłumu. 

Smile  Camp 
ul. Umińskiego 20 m 23
Warszawa 03-984

Mapa Strony

Social Media

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

All rights reserved 2012 -2023

Pierwszy Obóz - Wawrzkowizna 2012