мовна версія

  1. pl
  2. uk

Дозвольте собі захопитись.....😆

..... нашою безмежною фантазією, позитивною енергією та незвичайними ідеями:-) З Нами Весело!!! Запрошуємо!

ЦЬОГОРОЧНІ ТЕМИ

FUN & SMILE

 

Тема Fun & Smile - це багато цікавих викликів та нових вражень !!!

І тут, серед іншого, футбол і вуличний футбол, танці, фрісбі, акробатика, кроссфіт і незліченна кількість супутніх заходів, які тривають з раннього ранку до вечора.

ВЕЛОСИПЕД ТА ПОСМІШКА

 

І ось ми починаємо нову тему:Велосипед і посміхайтеся!!!!!

Два колеса, сила м'язів ніг і околиці Строне-Сленске - ідеальні місця для невеликих і великих велосипедних поїздок. Безліч цікавих стежок, стежок і маршрутів гарантують силу велосипедних пригод

НАШЕ ЗАВДАННЯ

​​​​​​​«Це можливість втілювати мрії в життя, що робить життя таким захоплюючим»​​​​​​​

ПРОПОЗИЦІЯ 2022

GÓRSKI PORANEK 2022

 

ТУРНУС І – 26 червня – 6 липня

ТУРНУС II – 6 липня – 16 липня

 

 

 

ТЕМИ:

 

  • Bike & Smile

  • Fun & Smile

 

Дізнайтеся більше - Залишайтеся 1

Дізнайтеся більше - Залишайтеся 2

ДУМКА БАТЬКІВ

"U Bartka 100 % zadowolenia! Radość tym większa, że był to jego pierwszy samodzielny wyjazd a wiadomo, że to jak ten pierwszy wypadnie decyduje o tym czy będą kolejne. Bartek już szykuje się na kolejny więc to mówi samo za siebie"

"My, rodzice Zośki Zarzeckiej też bardzo dziękujemy. To był pierwszy taki samodzielny wyjazd Zośki i jesteśmy szalenie zadowoleni. Zośka bawiła się świetnie. Nie miała ataków tęsknoty za nami, bo nawet nie miała czasu o tym myśleć ponieważ zajęcia były bardzo różnorodne, a plan dnia przepełniony. Te jedenaście dni zleciały niezauważalnie. Zośka choć niespełna 7 latka była w stanie się odnaleźć wśród starszych koleżanek, które postanowiły się nią zaopiekować. Na pewno Zochula pojedzie na wyjazd zimowy.

Bardzo również dziękujemy za fajny kontakt z nami. Codzienne relacje zdjęciowe na stronie albo na facebooku nas uspokajały, że dziecko jest bezpieczne i dobrze się bawi."

"Obóz przez Pana organizowany w 2013 roku w Czarnej Górze był rewelacyjny – pod względem opieki,  zajęć i atmosfery. Córka wspominała ten wyjazd  jako rodzinną wycieczkę, stworzyliście bezpieczną atmosferę nie było pośpiechu za to zrozumienie i co ważne stały  kontakt z Panem jako organizatorem. Powtórzymy wyjazd w przyszłym roku Ala i Natalka już się szykują."

"Mój syn po tym obozie przekonał się, że już na letni obóz może jechać sam, a ja też widząc zaangażowanie opiekunów w to, aby dzieci czuły się szczęśliwe i bezpieczne a także panującą ciepłą atmosferę, bez obaw zgodziłam się na samodzielny już wyjazd syna na kolejny obóz."

"Smile Camp= dobra robota. Za rok nasze najmłodsze też już pojedzie bo warto. Zdrowo, sportowo, różnorodnie, bez nudy, zaopiekowani, szczęśliwi wypoczęci z nowymi przyjaciółmi- tak wracają dzieci że Smile Camp. Sama bym pojechała.... "

"Polecam serdecznie! Moje dzieci brały udział w doskonale zorganizowanym obozie i wróciły z wieloma pozytywnymi wrażeniami. Świetna zabawa i czas wypełniony kreatywnymi zajęciami plus dbałość o bezpieczeństwo. Ocena ogólna: 10. Tak trzymać."

"Polecam współpracę ze Smile-Camp. Córka wróciła z obozu bardzo zadowolona. Pierwszym pytaniem było czy za rok też może jechać? Profesjonalna i uśmiechnięta kadra. Wiele atrakcji, wspaniała opieka, mnóstwo zabaw sportowych i nie tylko. Dorośli mogą tylko pozazdrościć"

"Bardzo dziękuję za fantastyczną opiekę podczas obozu 🙂 Dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone, więc na kolejne obozy zapisujemy się już dzisiaj 😉"

Засновник Smile-Camp​​​​​​​

Пан Томек :)

Засновник компанії я Томаш Зєлінський!Випускник Університету фізичного виховання у Варшаві.За освітою вчитель футболу і тренер.У 2009-2016 роках самостійно керував футбольною академією 1 на 1,яка зібрала понад 150 гравців.На сьогоднішній час працюю викладачем в одній з  варшавськіх шкіл.

W życiu zawodowym przez kilka godzin dziennie jestem nauczycielem wychowania fizycznego, natomiast prywatnie nieprzerwanie od kilkunastu lat jestem potulnym mężem i rozbrykanym ojcem. Dzieci staram się zarażać nieustanną potrzebą ruchu, otwartością na wszystko co nowe, entuzjazmem i uśmiechem. Moja fascynacja ruchem popycha mnie do odkrywania i poznawania nowych form spędzania wolnego czasu. Uwielbiam taniec i podróże, imponują mi ludzie, którzy potrafią realizować swoje marzenia, a w szczególności ci, którzy mają te najbardziej zwariowane.

Zamknij

Jestem absolwentem AWF w Warszawie. Sport jest moją pasją. Zainteresowania sportowe oraz zdobyte doświadczenie łączę z powodzeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, ratownik WOPR, nauczyciel WF oraz trener piłki nożnej. Mam doświadczenie w pracy z przedszkolakami. Rozwaga i wewnętrzny spokój to moje atuty. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Potrafię zaszczepić bakcyla ruchu zabieganym i zapracowanym🙂. Uznaje sport w każdym wydaniu. Moim hobby to Freestyle Football, czyli wykonywanie ekstremalnych sztuczek z piłką.

Zamknij

Jestem trenerem personalnym oraz trenerem Crossfit od 4 lat. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem poprzez piłkę nożną, biegi przełajowe, judo, zapasy, pływanie, gry zespołowe, a obecnie Crossfit i gimnastykę. Jeśli tak można powiedzieć, to jestem pozytywnie uzależniony od ruchu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zbieram od kilku lat jako instruktor na obozach młodzieżowych oraz na zajęciach z …….. przedszkolakami. W skrócie FAJNY GOŚĆ ZE MNIE 

Zamknij

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z zawodu, a z potrzeby serca i wielkiego zamiłowania trenerem kreatywności i twórczego myślenia. To, co robię na co dzień z dziećmi można opisać w kilku słowach, natomiast działania te pozostają widoczne w sercach mych wychowanków przez lata. W pracy z dziećmi najczęściej: inspiruję, zmuszam do wysiłku kreatywnego, pełnego zabawy i ekspresji twórczej, do zaangażowania, puszczenia wodzy wyobraźni i przeniesienia się w świat, w którym można znaleźć nie jedną, ale kilka odpowiedzi na oczywiste pytania, nie jedną, ale wiele funkcji przedmiotu codziennego użytku. Wiadomo, że każde dziecko posiada tę zdolność, która przez laty niestety zanika. Ja staram się wypracować takie metody i sztuczki, by dzieci były kreatywne przez całe lata, a umiejętność tę wykorzystywały w każdym momencie swego życia.

Zamknij

Dorota uczy na obozach tańca, pełna uśmiechu :) 
Wszystkich wokół zaraża pozytywnym nastawieniem i nie ma bata by ktoś przy niej miał zły humor :) 
 
 
Od czasu do czasu możecie Ją  zobaczyć w Pytanie na śniadanie :)

Zamknij

Absolwent Akademi Wychowanie Fizycznego w Warszawie. Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i wychowawca klasy. Przez całe życie na sportowo: akrobatyka sportowa,  lekkoatletyka, futbol amerykański/
flagowy, sporty zimowe/letnie - wszystko co związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną :) Prywatnie miłośnik książek, puzzli i gier planszowych. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia -  uwaga, bo bardzo szybko zarażam tym dzieci 🙂

Zamknij

Niepoprawna humanistka, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z głową nieco w chmurach. Sercem i podejściem pedagog burzący wszelkie ograniczenia. Pracując z dziećmi, zarażamy się wzajemnie pozytywną energią, poszerzamy swoją wyobraźnię i bawimy się na całego. Najbardziej w pracy z dziećmi lubię trudne pytania i nieoczywiste odpowiedzi😉Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona, mama Hani i Michała. Miłośniczka wędrówek, jazdy na rowerze, książek, owoców i… ciastek 😉

Zamknij

Наша команда

Tomasz Zieliński

Kierownik

Mateusz Więcek

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Mateusz Zajączkowski

Wychowawca
CrossFit

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Joanna Chochlewicz

Wychowawca
Zajęcia artystyczne

Dorota Jastrzębska-Sabała

Wychowawca
Taniec

Damian Tarnowski

Wychowawca
Rugby

Wychowawca
Piłka Nożna i StreetSoccer

Malwina Antoniak

Wychowawca
Zajęcia artystyczne

Przemek Perech

Wychowawca
Piłka Nożna i Street Soccer

Коротко про нас

Fun - наше друге ім'я. Посмішка від вуха до вуха тільки з Smile Camp. Спорт, відпочинок, мистецтво, відпочинок та розваги. З нами ви зустрінете друзів протягом багатьох років. Чудова розвага в поєднанні з навчанням і пошуком нових захоплень - все це виділяє наші табори з натовпу. Табори, зелено-білі школи – унікальна пропозиція для дітей та молоді.

Social Media

Smile-camp.pl

 

Всі права захищені
All rights reserved 2012 -2022

Pierwszy Obóz - Wawrzkowizna 2012