Smile-Camp - Turnus II

 Termin: 4 Lipiec - 14 Lipiec 

Masa ciekawych wyzwań i nowych doświadczeń czeka na Was na obozach Smile-Camp

Smile-Camp 2023

 

Tutaj dzieciaki wezmą udział w kilku rodzajach zajęć, a będą to:

 • piłka nożna i street soccer

 • taniec

 • frisbee

 • akrobatyka

 • gry terenowe i niezliczone aktywności towarzyszące trwające od samego rana do wieczora

   

   

PIŁKA NOŻNA i STREET SOCCER

 

Zapowiada się mnóstwo pozytywnego kopania 😁  Nasze zajęcia to piłka nożna na okrągło w najprzyjemniejszej formie czyli turnieje, mecze, rozgrywki. Rozegramy również Turbokozaka  😁 Ale żeby nie było nudno i monotonnie w piłkę oprócz gry na boisku będziemy grać na kartkach czy konsoli x-box przy słabszej pogodzie..... 

 

Dodatkowo HIT !!! Z zielonej murawy przenosimy się na arenę Street Soccer gdzie niepodzielnie rządzi nasz wieloletni wychowawca, instruktor, trener, pasjonat Freestyle Football Mateusz Więcek (KTO POWTÓRZY SZTUCZKI MATEUSZA ? Pokaz Pana Mateusza - link😁 W specjalnie przystosowanej arenie będziemy toczyć pojedynki 1v1 i 2v2 oraz ćwiczyć piłkarskie sztuczki. Dla zapaleńców warsztaty Street Soccer oraz Freestyle Football.

 

 

 


TANIEC 

 

Zajęcia z tańca nowoczesnego, zdominowane głównie dziewczęcym wdziękiem  To wspaniały sposób na wyrażenie siebie, poznanie nowych kroków zgrabnie ułożonych w obozową choreografię, praca nad koordynacją i integracją  

 

 

 

Nauka i możliwość aktywizacji całego ciała do tego z dużym uśmiechem, o co zadba nie kto inny jak  - Ciocia Dorocia  do radości z tańca dodamy trochę techniki i rozciągania aby nasza wakacyjna forma była znakomita   Oczywiście wszystkie poznane i jeszcze nie poznane kroki 😁 będziemy szlifować w takcie wieczornych dyskotek, imprez i zabaw tanecznych.

 

ZAPOWIADA SIĘ MNÓSTWO POZYTYWNEJ, TANECZNEJ ENERGII !!!

 

 

 

 

FRISBEE 

 

I tu pojawia się NOWA sprawa na naszych obozach !!! Bedziemy kombinowali z frisbee na przeróżne sposoby. W planie nauka bardzo energicznej, bezkontaktowej gry zespołowej jaką jest ultimate frisbee, inną formą rywalizacji zespołowej będzie frisbee curling. Zagramy również we frisbee golf i kanjam, a dla miłośników sztuczek już czeka freestyle frisbee, a dla tych którzy zapragną pobijać rekordy będą rzuty na odległość😁

 

 

 

 

Nie bylibyśmy sobą gdyby nie było czegoś EXXXXXTRAAAAAA !!!!! Po zmroku będziemy grali fluorescencyjnymi i podświetlanymi dyskami, a tu nowe wrażenia gwarantowane !!!

 

 

 

 

AKROBATYKA

 

 

Do naszej dyspozycji będą 2 wielkie trampoliny, na których, pod czujnym okiem "Giętkiego" Damiana dzieciaki będą miały możliwość pofikać rozmaite koziołki. Cała masa pozytywnego skakania, ciekawych akrobacji, rozwijanie zmysłu  równowagi i nauka odnajdywania się w przestrzeni. Trampoliny będą gorące od ilości wykonanych skoków, oj będzie się działo 😁😉😊

        

 

 

 

 

 

 

 

 


TAK JAK PRZYSTAŁO NA OBÓZ SMILE-CAMP !!!). 

 

OPRÓCZ ZAJĘĆ TEMATYCZNYCH CZEKA NA WAS SZEREG INNYCH ATRAKCJI:

 

 • Wycieczka do Parku Linowego "Lemur" w Mragowie,  
 • Wycieczka do Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie,
 • Wycieczka do aquaparku w Hotelu "Gołębiewski",
 • Zajęcia na kajakach i SUP-ach,
 • Zajęcia artystyczne i kreatywności,
 • Szaleństwa na dmuchanej trampolinie połączone ze skokami do wody,
 • Olimpiada na wesoło,
 • Gry terenowe – „Uratuj Generała”, „Giga gra planszowa”, „Podchody”, „Flagi”,
 • Wieczory filmowe z popcornem, dyskoteki z konkursami, fluodisco,
 • Wirtualne turnieje na konsoli x-box,
 • Chrzest na dzielnego obozowicza,
 • Ognisko z kiełbaskami,
 • Upominki dla wszystkich uczestników
 • Codzienne relacje (zdjęcia, filmy) z życia obozowego na stronie internetowej i na facebook’u,
 • Mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu.

Jesteśmy ekspertami w organizacji obozów!!! Od lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą przez co potrafimy dopasować się do każdej sytuacji. Nasze wyjazdy należą do kategorii KLAWYCH, co potwierdząją opinie dzieci, rodziców i opiekunów ! Zapraszamy na naszego Facebooka:https://www.facebook.com/Smilecamppolska

 

 

A oto kilka korzyści, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w naszym obozie:

 

 • Walory zdrowotne – Zmiana otoczenia, klimatu, przebywanie na świeżym powietrzu oraz bogaty program rekreacyjny będą miały bezpośredni wpływ na poprawę stanu zdrowia dzieci. Dodatkowym atutem jest wiedza związana ze zdrowym stylem życia, z której będą mogły korzystać, na co dzień.

 • Rozwijanie sprawności fizycznej – Charakter obozu i ilość zaplanowanych zadań ruchowych bezpośrednio będą wpływać na kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej i wzrost poziomu możliwości motorycznych dzieci.

 • Kształtowanie strony mentalnej – Warunki obozowe determinować będą rozwijanie takich cech jak odpowiedzialność, umiejętność współpracy, rzetelność czy samodzielność, natomiast panująca atmosfera będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości, które będzie można zacieśniać po zakończeniu obozu.

 • Odkrywanie talentów – Szeroki wachlarz zajęć zarówno terenowych, jak i świetlicowych dadzą możliwość dzieciom sprawdzić się w zadaniach do tej pory nieznanych, dzięki którym poznają siebie na nowo.

   

Uczestnicy: 
Chłopcy i dziewczynki w wieku 6 – 16 lat.

 

Zajęcia programowe: Treść, ilość i stopień trudności proponowanych zajęć dostosowany jest do możliwości uczestników. Program zakłada dużą dawkę zajęć ruchowych od świtu do zmroku, uwzględniając niezbędny czas na wypoczynek i regenerację sił.  Z wrodzonych i nieograniczonych możliwości ruchowych uczestników będziemy korzystać z wielką przyjemnością, także o nudzie trzeba będzie zapomnieć.

Wyżywienie: W czasie trwania obozu zapewniamy pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie. Nasi najmłodsi uczestnicy są bacznie pilnowani, tak by byli zawsze najedzeni. Bez względu na możliwości ośrodka dzieci mają zawsze zapewnioną wodę do picia. Kuchnia uwzględnia w swoim menu specjalne zalecenia żywieniowe dla wybranych dzieci, po wcześniejszym uzgodnieniu - opłata dodatkowa 150zł.

Zakwaterowanie: pawilony kolonijne - pokoje  4 - 5 osobowe z łazienkami w ośrodku „Ostrów Pieckowski"

Transport:  Współpracujemy tylko z przewoźnikami gwarantującymi usługi najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę komfort jazdy, postoje podczas przejazdu dostosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży.

Dokumenty: Niezbędnym dokumentem potrzebnym do wzięcia udziału w obozie jest szczegółowo wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika obozu - do pobrania TUTAJ !!! 

Zebranie informacyjne: W połowie czerwca 2023 zorganizowane będzie dla Państwa zebranie informacyjne. O konkretnej dacie i miejscu zebrania zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną. Na zebraniu poruszane są wszystkie tematy dotyczące wyjazdu dziecka na obóz. Zebranie to również świetna okazja do tego, by rodzice poznali pełną kadrę pedagogiczną i zadali nurtujące ich pytania. Jest to też dobry moment na przekazanie kart kwalifikacyjnych.

 

 

KONIECZNIE MUSISZ Z NAMI JECHAĆ ! ! ! 

Cena wyjazdu: 2400 zł

Rezerwuj

Rezerwuj z BONEM

PRZYDATNE INFORMACJE

OPIS OŚRODKA

Ośrodek Wczasowy „Ostrów Pieckowski”
ul. Ostrów Pieckowski 7, 11-710 Piecki
tel.:
(89) 741 25 21, 786 866 734
email: epiecki@post.pl

ATRAKCJE - LINKI

Ośrodek "Ostrów Pieckowski"

Park linowy - "Lemur" w Mrągowie

Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie

Aquapark w Hotelu "Gołębiewski" w Mikołajkach

ZBIÓRKA NA WYJAZD

Miejsce: Parking przy Terminalu Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 - wjazd na parking od ul. Fieldorfa.

Dzień: 4 lipca 2023

Zbiórka: 14.30

Wyjazd: 15.00

Powrót: 14 lipca 2023
godz. 13.30 - 14.30

MAPKA WYJAZDU

 

 

 

 

+ 48 501 159 890

Krótko o nas

 

Zabawa to nasze drugie imię. Uśmiech od ucha do ucha tylko z Smile - Camp. Zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne. U nas poznasz kolegów na lata.  Świetna zabawa połączona z nauką i znajdowaniem nowych pasji - to wszystko sprawia, że nasze obozy wyróżniają się z tłumu. 

Smile  Camp 
ul. Umińskiego 20 m 23
Warszawa 03-984

Mapa Strony

Social Media

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

All rights reserved 2012 -2023

Pierwszy Obóz - Wawrzkowizna 2012